Saç Kaynağı Çıt Çıt Saçlar postiş ve brezilya fönü

ANASAYFA GELİN SAÇI SAÇ KAYNAĞI VİDEOLAR GALERİ SAÇ TASARIM ONLİNE SATIŞ İLETİŞİM
Türk ve Rus kadınlarının saçı gözde

Türk ve Rus kadınlarının saçı gözde

Dünyanın en kaliteli saç yapısına sahip olan Türk ve Rus kadınlarının saçları, başta İsrail, Almanya ve Fransa olmak üzere

Dünyanın en kaliteli saç yapısına sahip olan Türk ve Rus kadınlarının saçları, başta İsrail, Almanya ve Fransa olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde büyük ilgi görüyor.

Takma saç üreticisi Kemal İnci, ''DNA yapısı nedeniyle dünyanın en kaliteli kadın saçına Türkler ve Ruslar sahip. Bu ülkelerdeki saçlar, dünya takma saç piyasasında aranıyor'' dedi.

Yaklaşık 36 yıldır sektöre hizmet verdiğini anlatan İnci, Hindistan'dan ithal edilen sentetik saçların ise ısıya dayanıklı olmaması ve doğal görünüm vermemesi nedeniyle tercih edilmediğini, bu saçların sadece ''zenci örgüsü'' modeliyle değerlendirildiğini söyledi.

Kemal İnci, Türkiye'nin tüm köylerini dolaşan ''saç tüccarları''nın, 15-25 santim arasındaki saçları 50 milyon liraya, 25-35 santim arasındaki saçlarıysa 150 milyon liraya aldıklarını belirtti. Kentli kadınlara göre, kırsal kesimdeki kadınların saçlarının boyasız, yıpranmamış ve daha uzun olması nedeniyle tercih edildiğini belirten İnci, bu saçlarla hazırlanan takma saçlara ise kemoterapi görenler başta olmak üzere çalışan kadınlar ve saç dökülmesi şikayetleri bulunanların rağbet ettiğini belirtti. Eğitimsiz kuaförler ile evleri röfle ve boya uygulamaları yüzünden birçok kadının saçlarını kaybettiğine işaret eden İnci, takma saç ile sorunlarını giderdiklerini söyledi.

Eskiden el işçiliğiyle yapılan takma saçların, bugün makinelerle daha kolay işlenebildiğini kaydeden İnci, tam peruk, postiş, spesiyal,çıt çıtlı gibi çeşitlerde üretim yapıldığını, kadın ya da erkeğin ihtiyacına göre kullandığını bildirdi.

Bu haber 1920 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Saç Kaynağı

Nano Jel Saç Kaynağı

Nano Jel Saç Kaynağı Son Siztem Nicro Jel Saç Kaynağı Nedin nasıl yapılır ve saç kaynağı fiyatları

Saç Kaynağı 499 Lira

Saç Kaynağı 499 Lira Keratin Halka Saç Kaynağı Gürlük Sınırı Olmadan 499 lira Hemen Arayın +90 212-5424205

Sitedeki tüm yazilar yazı ve belgelerin tamamı korel aydogdu ve ekibi tarafından sağlanmış olup kopya yazi bulunmamaktadır

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi